Terug naar overzicht

Vacatures

Assistent locatiemanager

Vind jij het werk als pedagogisch medewerker het leukste dat er is? Maar kriebelt het toch om een volgende stap in je carrière te maken? Lees dan snel verder!

Onze lieve collega gaat met zwangerschapsverlof, waardoor wij graag een collega toevoegen aan ons team die haar functie over gaat nemen in de periode van 1 februari 2024 tot en met 31 juli 2024. In deze functie word je de rechterhand van de locatiemanager op onze BLOS kinderopvang locatie aan de Jan Pieterszoon Coenstraat in Utrecht. Je zult 3 dagen werkzaam zijn op de groep en 1 dag een kantoordag hebben. Daarmee komt jouw totale werkweek uit op 36 uur.

Jouw werkplek

Jouw nieuwe werkplek is gevestigd in het oude postkantoor in de wijk Lombok. Een huiselijke en kleinschalige kinderopvang met een warme en vertrouwde uitstraling. In een zeer rustig gelegen wijk aan het Molenpark. We zijn graag buiten voor leuke activiteiten zoals: het bezoeken van de kinderboerderij of voor een fijne wandeling. We werken in een klein hecht team.

Samen met jouw collega’s zorg je voor een veilige, ontwikkelingsgerichte omgeving. Als pedagogisch medewerker stimuleer je de kinderen tijdens verschillende activiteiten. Ons Uk & Puk totaalprogramma biedt jou een manier om spelenderwijs en doelgericht te werken aan de brede ontwikkeling van de kinderen.

Kom jij ons team versterken met jouw kennis en kwaliteit?

Wij bieden jou

 • Een salaris waarbij je wordt gewaardeerd voor jouw ervaring binnen de kinderopvang, inschaling valt binnen schaal 7 conform cao kinderopvang, max. €3.512,-;
 • Een jaarcontract (uren in overeenstemming) met de intentie jou na een jaar een vast contract aan te bieden bij BLOS kinderopvang;
 • Een uitdagende werkomgeving;
 • Een hecht team waar aandacht en ontwikkeling centraal staan, zowel voor onze kinderen als voor jou als collega’s;
 • De mogelijkheid jezelf te blijven ontwikkelen binnen BLOS bijvoorbeeld via onze eigen BLOX vol trainingen, e-learnings en inspiratie;
 • Volledige reiskostenvergoeding wanneer je gebruik maakt van het openbaar vervoer, een financiële tegemoetkoming van €0,21 cent per kilometer wanneer je met eigen vervoer reist;
 • Ruimte voor jou om aan de slag te gaan met jouw talent, we zijn benieuwd wat jij meebrengt en denken graag met jou mee. Zo staan we open voor nieuwe ideeën of je nou een week, een maand of een jaar in dienst bent;
 • Een fietsplan, zo kan je met belastingvoordeel een fiets kopen, zo hopen wij bij te dragen aan jouw vitaliteit;
 • Een bijdrage aan jouw pensioen en de mogelijkheid gebruik te maken van een collectieve zorgverzekering;
 • 12,5% korting en voorrang op de kinderopvang van je eigen kinderen bij BLOS.

Ben jij...

 • In het bezit van een diploma waarmee je in de kinderopvang mag werken;
 • Toe aan de volgende stap in je carrière;
 • Energiek, leergiering en flexibel;
 • 36 uur per week beschikbaar;
 • Iemand die het verschil wil maken voor de kinderen én onze collega's;
 • Positief, geduldig en je neemt graag initiatief;
 • Een ervaren pedagogisch medewerker die met passie zijn/haar vak uitoefent.

Geïnteresseerd?

Zin om in een frisse omgeving je management skills te ontwikkelen? We nemen jou graag mee in de avonturen bij BLOS kinderopvang.

Solliciteer snel via de solliciteer direct knop. Nog een vraag of wil je graag meer weten? Bellen of appen mag naar onze recruiters Martyna: 06 4020 4719 of Tanisha: 06 8192 0097. Liever mailen? Dat mag naar [email protected].

Solliciteer direct Controleer diploma