Terug naar overzicht

Vacatures

Medewerker Sport BSO

Welkom bij BLOS kinderopvang in Leiden, waar we geloven in het bevorderen van actieve levensstijlen en het plezier van sport en spel voor kinderen. We zijn momenteel op zoek naar een enthousiaste pedagogisch medewerker voor 8 tot 20 uur, werkdagen in overleg, om ons team te versterken!

Ben jij een sportieveling? Weet jij de leukste sport- en spelactiviteiten te bedenken? En wil jij de kinderen een onvergetelijke middag bezorgen? Dan zoeken wij jou!

Jouw werkplek

BSO Haagse Schouwweg is dé place-to-be voor sportieve avonturen. Op onze Sport BSO bieden wij de kinderen uitdagende sport en spelactiviteiten die passen elke leeftijd. Wij beschikken over meerdere voetbalveldenvoldoende sport- en speelplezier gegarandeerd! Buiten uitgespeeld? Ook binnen beschikken we over veel speel- en bouwmateriaal.

Als lid van ons team ben je niet alleen medeverantwoordelijk voor hoogwaardige kinderopvang, maar ook de drijvende kracht achter de ontwikkeling van kinderen tussen 4 en 13 jaar. Wij zetten in op actie, plezier en een flinke dosis sportiviteit! Jouw rol bestaat uit het organiseren en begeleiden van sportieve en recreatieve activiteiten die niet alleen uitdagen, maar vooral veel plezier brengen.

Of het nu gaat om een potje 'touwtrekken met de teddyberen' of een supersnelle 'sprint naar het fruitmoment', jij stimuleert de kinderen met enthousiasme en energie. Daarnaast neem je deel aan teamvergaderingen en -trainingen, omdat samenwerking de sleutel is tot een sportief en gezellig verblijf. Met je collega's en ouders werk je samen aan de ontwikkeling van de kinderen en evalueer je deze met een knipoog naar de sportieve hoogtepunten. Kortom, bij BSO Haagse Schouwweg maken we van elke dag een sportief feestje!

Wij bieden jou

 • Een bruto maandloon obv 36 uur tussen de € 2.489,- en € 3.421,- afhankelijk van jouw ervaring;
 • Een jaarcontract waarbij wij samen jouw uren bepalen;
 • Een fijne werkomgeving voorzien van alle faciliteiten en gezellige collega’s;
 • Een organisatie waar aandacht en ontwikkeling centraal staan;
 • De mogelijkheid jezelf te blijven ontwikkelen binnen BLOS en aan de slag te gaan met jouw talent;
 • Volledige reiskostenvergoeding voor het OV, €0,23 cent per kilometer bij het reizen met de auto;
 • Ruimte voor jou om aan de slag te gaan met jouw talent;
 • Een fietsplan;
 • 12,5% korting en voorrang op onze kinderopvang.

Ben jij...

 • In het bezit van een diploma waarmee je in de kinderopvang mag werken;
 • 20 uur per week beschikbaar, verspreidt over 3 dagen;
 • Een bevlogen sport en spel begeleider;
 • Iemand die het verschil wil maken voor de kinderen in de leeftijd 4 tot 13 jaar, de toekomst van deze nieuwe generatie;
 • Positief, geduldig en neem je initiatief;
 • Een collega die gepassioneerd is over sport!

Geïnteresseerd?

Heb jij interesse in de vacature pedagogisch medewerker? We nemen jou graag mee in dit sportieve avontuur bij BLOS kinderopvang.

Solliciteer snel via de solliciteer direct knop. Nog een vraag of wil je graag meer weten? Bellen of appen mag naar onze recruiters Martyna: 06 4020 4719 of Tanisha: 06 8192 0097. Liever mailen? Dat mag naar sollicitatie@blos.nl.

Solliciteer direct Controleer diploma