Terug naar overzicht

Vacatures

Pedagogisch medewerker peuters

Tomeloze energie en een hart vol liefde voor kinderen? Bij BLOS locatie aan de Stationsweg in Hillegom verwelkomen wij graag een pedagogisch medewerker voor onze peutergroep voor 27 uur per week, verspreidt over 3 dagen, in ons team. Jij weet als geen ander hoe je de kinderen in de leeftijd van 2 tot 4 jaar kan aanmoedigen om zichzelf en de wereld te ontdekken.

Vind jij het leuk om gezellige uitstapjes en activiteiten bedenken en zo de wereld van onze peuters steeds een beetje groter maakt? Samen met jouw collega’s zorg jij er elke dag opnieuw voor dat de kinderen een fijne dag hebben. Kom jij ons team versterken?

Jouw werkplek

Op onze peutergroep aan de Stationsweg in Hillegom staan de deuren wagenwijd open voor jou als toekomstige collega!

Dit bruisende kinderdagverblijf ligt centraal en is goed bereikbaar, of je nu met de auto komt of met het openbaar vervoer reist. En guess what? Parkeren is een eitje, gewoon voor de deur.

In onze speel- en ontwikkeloase hebben we maar liefst 6 ruime groepsruimtes. Dat betekent genoeg plek voor activiteiten, spelen, en volop ontwikkeling. Oh, en vergeet onze speciale beweegstudio niet! Daar gebeurt het allemaal: sporten, dansen, en vooral veel plezier maken.

Buitenspelen is hier niet zomaar een bijzaak, het is een dagelijkse must. We trekken eropuit naar onze verschillende buitenspeelruimtes, en als het zonnetje schijnt, zijn we niet te houden. Bolderkarren volgeladen voor een avontuur in het park, ravotten in de speeltuin, een rondje door de wijk, of samen boodschappen doen in het dorp. Elke dag brengt iets nieuws en spannends!

En laten we het hebben over de creatieve chaos binnen. Liedjes galmen, spelletjes worden gespeeld, geknutseld wordt er wat af, en we hangen aan elkaars lip bij het vertellen van de meest fantastische verhaaltjes. Want bij ons leren kinderen niet alleen nieuwe woordjes, maar ontdekken ze ook steeds meer van de wereld om hen heen. En eerlijk is eerlijk, die stralende gezichtjes zijn het mooiste bewijs van ons dagelijkse feestje!

Wij bieden jou

 • Een salaris waarbij je wordt gewaardeerd voor jouw ervaring binnen de kinderopvang, inschaling valt binnen schaal 6 tussen € 2.440,- en € 3.192,- bruto per maand obv 36 uur;
 • Een jaarcontract (uren in overeenstemming) met de intentie jou na een jaar een vast contract aan te bieden bij BLOS kinderopvang;
 • 12,5 % korting en voorrang op de kinderopvang van je eigen kinderen bij BLOS;
 • Een mooie werkomgeving met de mogelijkheid om jouw talenten en energie te delen met de kinderen;
 • Een team waar ontwikkeling en uitdaging centraal staan;
 • De mogelijkheid jezelf te blijven ontwikkelen binnen BLOS bijvoorbeeld via onze eigen leerplatform BLOX vol trainingen, e-learnings en inspiratie;
 • Volledige reiskostenvergoeding wanneer je gebruik maakt van het openbaar vervoer, een financiële tegemoetkoming van €0,21 cent per kilometer wanneer je met eigen vervoer reist;
 • Ruimte voor jou om aan de slag te gaan met jouw talent, we zijn benieuwd wat jij meebrengt en denken graag met jou mee. Zo staan we open voor nieuwe ideeën of je nou een week, een maand of een jaar in dienst bent;
 • Een fietsplan, zo kan je met belastingvoordeel een fiets kopen, zo hopen wij bij te dragen aan jouw vitaliteit;
 • Een bijdrage aan jouw pensioen en de mogelijkheid gebruik te maken van een collectieve zorgverzekering.

Ben jij...

 • In het bezit van een diploma waarmee je in de kinderopvang mag werken;
 • Beschikbaar voor 27 uur per week, verdeeld over 3 werkdagen;
 • Iemand die het verschil wil maken voor de kinderen, de toekomst van deze nieuwe generatie;
 • Positief, geduldig en neem je initiatief;
 • Een collega die enthousiast met passie het vak uitoefent;
 • Gek op kleintjes in de leeftijd van 2 tot 4 jaar;
 • Bereid om op kosten van BLOS een VVE-certificaat te halen. Het betreft een peutergroep met een nauwe samenwerking met een VVE peutergroep, waar een VVE-certificaat vereist is. BLOS faciliteert en bekostigt jouw VVE training en certificering.

Geïnteresseerd?

Word jij ook zo blij van een werkomgeving waar je aan de slag kan met jouw talent? Wij wel en dat stimuleren we graag. Zin om te starten? Solliciteer snel via de solliciteer direct knop. Nog een vraag of wil je graag meer weten? Bellen of appen mag naar onze recruiters Martyna: 06 4020 4719 of Tanisha: 06 8192 0097. Liever mailen? Dat mag naar [email protected].

Solliciteer direct Controleer diploma