Terug naar overzicht

Vacatures

Pedagogisch medewerker 0 tot 2

Heb je ervaring in de kinderopvang én zin in een nieuwe uitdaging? Bij onze bruisende BLOS locatie aan de Stationsweg in Hillegom zijn we op zoek naar een enthousiaste pedagogisch medewerker om ons team te versterken! Als jij tussen de 18 en 27 uur per week beschikbaar bent, nodigen wij jou uit om je passie voor een babygroep met ons te delen. Ben jij klaar voor een avontuur waarin je jezelf kunt ontwikkelen en bloeien? Heb je een speciale band met de leeftijdsgroep van 0-2 jaar? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Jouw werkplek

Stap binnen in ons gezellige kinderdagverblijf aan de Stationsweg, met maar liefst 6 opvanggroepen, waaronder 2 liefdevolle baby-dreumesgroepen, 2 speelse peutergroepen, en 2 verticale groepen, bieden wij een kleurrijk palet aan mogelijkheden voor de allerkleinsten.

Onze groepsruimtes zijn niet zomaar ruimtes; ze zijn een bron van inspiratie, sfeervol en huiselijk ingericht. In onze speciale gym- en beweegstudio kunnen de kleintjes vrijuit kruipen, klauteren en hun eerste stapjes zetten. Buiten de groepsruimten wacht een wereld vol avontuur in onze buitenspeelruimten, met een eigen moestuin waar jij als pedagogisch medewerker de kinderen laat kennismaken met de magie van groeiende groenten en fruit.

Bij BLOS geloven we niet alleen in de ontwikkeling van de kinderen, maar ook in die van onze medewerkers. Daarom bieden we onze teamleden de mogelijkheid om te ontwikkelen op ons BLOX platform, een unieke online omgeving waar je altijd en overal kunt leren en groeien, zowel professioneel als persoonlijk. Met trainingen zoals kinder EHBO en BHV-cursussen zorgen we ervoor dat jij als pedagogisch medewerker vol vertrouwen kunt bijdragen aan de ontwikkeling van de jongste generatie.

Bij BLOS sta je er nooit alleen voor. Met de onvoorwaardelijke steun van je locatiemanager, de gezelligheid van je collega's op de groep en de wijze raad van onze pedagogisch coaches, zorgen we ervoor dat jouw reis bij BLOS niet alleen inspirerend is voor de kinderen, maar ook voor jouzelf. Welkom in een wereld waar leren en spelen hand in hand gaan, en waar iedere dag een nieuw avontuur wacht.

Wij bieden jou

 • Een salaris waarbij je wordt gewaardeerd voor jouw ervaring binnen de kinderopvang, inschaling valt binnen schaal 6 tussen€ 2.489,- en € 3.421,- bruto per maand obv 36 uur
 • Een jaarcontract (uren in overeenstemming) met de intentie jou na een jaar een vast contract aan te bieden bij BLOS kinderopvang;
 • 12,5 % korting en voorrang op de kinderopvang van je eigen kinderen bij BLOS;
 • Een mooie werkomgeving met de mogelijkheid om jouw talenten en energie te delen met de kinderen;
 • Een team waar ontwikkeling en uitdaging centraal staan;
 • De mogelijkheid jezelf te blijven ontwikkelen binnen BLOS bijvoorbeeld via onze eigen leerplatform BLOX vol trainingen, e-learnings en inspiratie;
 • Volledige reiskostenvergoeding wanneer je gebruik maakt van het openbaar vervoer, een financiële tegemoetkoming van €0,23 cent per kilometer wanneer je met eigen vervoer reist;
 • Ruimte voor jou om aan de slag te gaan met jouw talent, we zijn benieuwd wat jij meebrengt en denken graag met jou mee. Zo staan we open voor nieuwe ideeën of je nou een week, een maand of een jaar in dienst bent;
 • Een fietsplan, zo kan je met belastingvoordeel een fiets kopen, zo hopen wij bij te dragen aan jouw vitaliteit;
 • Een bijdrage aan jouw pensioen en de mogelijkheid gebruik te maken van een collectieve zorgverzekering.

Ben jij...

 • In het bezit van een diploma waarmee je in de kinderopvang mag werken;
 • Ervaring in de kinderopvang;
 • Beschikbaar voor 18 tot 27 per week, verdeeld over 2 tot 3 werkdagen, waar de donderdag en de vrijdag vaste dagen zijn (met mogelijkheid tot meer dagen);
 • Iemand die het verschil wil maken voor kinderen in de leeftijd van 0 tot 2 jaar;
 • Positief, geduldig en neem je initiatief;
 • Een collega die met passie het vak uitoefent.

Geïnteresseerd?

Ben jij zelf ook toe aan een nieuw avontuur? Wij nemen jou graag mee op ontdekkingstocht en wat jouw volgende stap gaat worden. Deel jij je talent met ons? Solliciteer snel via de solliciteer direct knop. Nog een vraag of wil je graag meer weten? Bellen of appen mag naar onze recruiters Martyna: 06 4020 4719 of Tanisha: 06 8192 0097. Liever mailen? Dat mag naar sollicitatie@blos.nl.

Solliciteer direct Controleer diploma