Terug naar overzicht

Vacatures

Pedagogisch medewerker peuters

Ben jij net een kameleon? Als pedagogisch medewerker acteer jij in verschillende rollen. Van dansdocent tot steunpilaar voor de kinderen en van activiteitenbegeleider voor de leukste experimenten tot eerste aanspreekpunt voor de ouders.

Voor onze BLOS locatie aan de Admiraal de Ruijterweg 60 in Amsterdam zoeken wij een pedagogisch medewerker voor 27 tot 36 uur per week? Ben jij gek op de groei en ontwikkeling die peuters doormaken? En krijg je energie van deze kleine karaktertjes? Dan hebben we een mooie plek in ons team voor jou!

Jouw werkplek

Jouw nieuwe werkplek is te vinden aan de Admiraal de Ruijterweg 60 in Amsterdam. Ons andere kinderdagverblijf is gevestigd in dezelfde straat op nummer 58. Een bijzondere locatie voor een kinderdagverblijf. We hebben een groep op de begane grond en een souterrain. Van beide ruimtes maken we gebruik zodat we de groep kunnen verdelen op behoefte van de kinderen. Zo kan jij met jouw collega's met volle aandacht en passie jouw werk doen.

Onze twee locaties bevinden zich aan de Admiraal de Ruijterweg in Amsterdam West de Baarsjes. Een hele gezellige buurt met allerlei verschillende horecagelegenheden en leuke winkels en boetiekjes. Wanneer er een gesprek is gepland over bijvoorbeeld jouw ontwikkeling doen we dat gezellig buiten de deur onder het genot van een kopje koffie. We geloven in persoonlijke aandacht en nemen hier dan ook de tijd voor. Tijdens vergaderingen wordt er altijd voor een warme maaltijd gezorgd. Er wordt jaarlijks een zomer en kerstborrel georganiseerd voor de medewerkers en alle ouders + kids. We maken er elke dag een feestje van.

Nieuwsgierig geworden naar deze toffe plek? We verwelkomen jou graag in ons team!

Wij bieden jou

 • Een bruto maandloon obv 36 uur tussen de € 2.489,- en € 3.421, afhankelijk van jouw ervaring;
 • Een jaarcontract waarbij wij samen jouw uren bepalen;
 • Een fijne werkomgeving voorzien van alle faciliteiten en gezellige collega’s;
 • Een organisatie waar aandacht en ontwikkeling centraal staan;
 • De mogelijkheid jezelf te blijven ontwikkelen binnen BLOS en aan de slag te gaan met jouw talent;
 • Volledige reiskostenvergoeding voor het OV, €0,23 cent per kilometer bij het reizen met de auto;
 • Ruimte voor jou om aan de slag te gaan met jouw talent;
 • Een fietsplan;
 • 12,5% korting en voorrang op onze kinderopvang.

Ben jij...

 • In het bezit van een diploma waarmee je in de kinderopvang mag werken;
 • Drie of vier dagen beschikbaar is om van elke dag een feestje te maken;
 • Iemand die het verschil wil maken voor de kinderen, de toekomst van deze nieuwe generatie;
 • Positief, geduldig en neem je initiatief;
 • Een collega die met passie zijn/haar vak uitoefent.

Geïnteresseerd?

Ook zin om op ontdekkingstocht te gaan? We nemen jou graag mee in de avonturen bij BLOS. Solliciteer snel via de solliciteer direct knop. Nog een vraag of wil je graag meer weten? Bellen of appen mag naar onze recruiters Martyna: 06 4020 4719 of Tanisha: 06 8192 0097. Liever mailen? Dat mag naar sollicitatie@blos.nl.

Solliciteer direct Controleer diploma