Terug naar overzicht

Vacatures

Pedagogisch medewerker BSO

Ben jij een echte kartrekker? Houd je van kinderen van 4-12 jaar? Verzin jij op maat gemaakte activiteiten voor de kinderen? En houd je van uitdaging? Dan ben jij de pedagogisch medewerker die wij zoeken voor de BSO locatie in Hillegom aan de Mariastraat.

Het betreft een functie voor16 uur per week, verdeeld over 3 dagen.

Jouw werkplek

Heb jij groene vingers? Dat komt goed uit! Onze locatie aan de Mariastraat staat bekend om de moestuin. Ook jouw creativiteit kan worden benut. Wij hebben een handvaardigheidslokaal waar naar hartenlust wordt getimmerd en geknutseld. Heb jij affiniteit met verschillende leeftijdsgroepen? Dan ben je bij de Mariastraat aan het juiste adres. Uniek in onze opvang is namelijk het feit dat we 4 verschillende leeftijdsgroepen hebben.

Ons team kenmerkt zich door het warme, professionele en gezellige karakter. We zijn op zoek naar een collega die van aanpakken weet en een aanvulling kan zijn op ons team.

Wij bieden jou

 • Een salaris waarbij je wordt gewaardeerd voor jouw ervaring binnen de kinderopvang, inschaling valt binnen schaal 6 tussen € 2.440,- en € 3.192,- bruto per maand o.b.v. 36 uur;
 • Een jaarcontract (uren in overeenstemming) met de intentie jou na een jaar een vast contract aan te bieden bij BLOS kinderopvang;
 • 12,5 % korting en voorrang op de kinderopvang van je eigen kinderen bij BLOS;
 • Een mooie werkomgeving met de mogelijkheid om jouw talenten en energie te delen met de kinderen;
 • Een team waar ontwikkeling en uitdaging centraal staan;
 • De mogelijkheid jezelf te blijven ontwikkelen binnen BLOS bijvoorbeeld via onze eigen leerplatform BLOX vol trainingen, e-learnings en inspiratie;
 • Volledige reiskostenvergoeding wanneer je gebruik maakt van het openbaar vervoer, een financiële tegemoetkoming van €0,21 cent per kilometer wanneer je met eigen vervoer reist;
 • Ruimte voor jou om aan de slag te gaan met jouw talent, we zijn benieuwd wat jij meebrengt en denken graag met jou mee. Zo staan we open voor nieuwe ideeën of je nou een week, een maand of een jaar in dienst bent;
 • Een fietsplan, zo kan je met belastingvoordeel een fiets kopen, zo hopen wij bij te dragen aan jouw vitaliteit;
 • Een bijdrage aan jouw pensioen en de mogelijkheid gebruik te maken van een collectieve zorgverzekering.

Ben jij...

 • In het bezit van een diploma waarmee je in de kinderopvang mag werken;
 • Beschikbaar voor 16 uur per week (3 dagen);
 • Zorgzaam met een groot hart voor kinderen;
 • Toe aan een nieuwe uitdaging waar jij je verder kan ontwikkelen;
 • Iemand die kinderen graag een fantastische dag wil bezorgen.

Geïnteresseerd?

Nieuwsgierig geworden? Solliciteer via de solliciteer direct knop! Niet helemaal zeker of je met je diploma in de kinderopvang mag werken? We helpen jou graag met je vraag! Bellen of appen kan naar onze recruiters Martyna: 06 4020 4719 of Tanisha: 06 8192 0097. Liever mailen? Dat mag naar [email protected].

Solliciteer direct Controleer diploma