Jouw werkplek

Jouw rol speelt zich af op de HR-afdeling, waar we hard werken om onze dienstverlening naar een hoger niveau te tillen en toekomstbestendig te maken. Als onderdeel van het HR-supportteam ben jij verantwoordelijk voor het beheren van de administratie rondom in-, door- en uitstroom van onze collega's, zowel op de servicekantoren als op onze locaties.

Om onze ambitieuze groeiplannen te realiseren, willen we ons team uitbreiden met een HR-supportmedewerker zoals jij. In deze rol zorg je voor een vlekkeloze en accurate administratie in AFAS. Je zorgt, samen met je leidinggevende, dat het personeelsdossier compleet is, zowel van collega’s die in dienst zijn als voor nieuwe instroom. Veel van onze communicatie verloopt via e-mail, waarbij je samen met je collega's zorgt voor een juiste opvolging, vragen beantwoordt en ervoor zorgt dat we allemaal op dezelfde lijn zitten.

Steeds meer collega's weten ons ook telefonisch te vinden. Hoe fijn is het dat jij hen kunt helpen bij het navigeren door onze systemen en antwoorden op hun vragen kunt vinden? Door het frequente contact met collega's ben jij snel in het signaleren van verbeterpunten. In ons team streven we voortdurend naar optimalisatie en automatisering van processen. We waarderen jouw proactieve houding en verwachten dat je actief meedenkt over digitalisering en verbeteringen.

Wij bieden jou

 • Een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband voor 36 uur per week, 4x9 is een mogelijkheid;
 • Een salaris conform CAO kinderopvang, schaal 7 (max. € 3.837 op basis van 36 uur). We belonen je graag voor het talent wat jij meebrengt;
 • Een centraal gelegen werkplek in Nieuwegein met moderne faciliteiten, maar ook de mogelijkheid om thuis te werken (incl. reisen thuiswerkvergoeding);
 • Een opleidingsbudget van €1500 en de mogelijkheid jezelf te blijven ontwikkelen via ons eigen e-learningplatform;
 • 3% eindejaarsuitkering;
 • 210 vakantie uren per jaar (op basis van een 36-urige werkweek);
 • 12% korting en voorrang op onze kinderopvang;
 • Een collectieve zorgverzekering;
 • Een baan waarbij geen dag hetzelfde is en waar veranderingen elkaar in een hoog tempo opvolgen;
 • Een vooruitstrevende organisatie vol innovatie. Wij investeren graag in jouw persoonlijke groei, want wij geloven in jou!

Dit ben jij

 • Fulltime beschikbaarheid en flexibel (36 uur);
 • Een ster in administratie met enige HR-kennis (bijvoorbeeld door een stage);
 • Energiek, proactief en bekend met (proces)optimalisatie;
 • Gewend om snel te schakelen in een digitale wereld;
 • Enthousiast als het gaat om collega’s te woord staan en helpen te navigeren bij hun vragen;
 • En natuurlijk integer, accuraat en gestructureerd gezien de documenten waarmee je werkt.

Vragen over werken bij BLOS?

Ben jij het talent dat wij zoeken? En wil je je inzetten voor een organisatie met grote maatschappelijke impact? Dan plannen we graag een kennismaking met je in! Solliciteer hier en je hoort snel van ons.

Ontdek alle vacatures